«Славянский тур - це український туроператор, що пропонує як свої авторські тури по Україні та Європі так і тури найбільших світових туроператорів з відпочинком у будь-якій точці світу! Компанія існує на ринку туристичних послуг понад 10 років! Ми завжди відкриті для співпраці, розширюємо список послуг та не збираємося зупинятися на досягнутому.

Чому "Славянский тур"?

  • Понад 15 0000 задоволених клієнтів;
  • Цілодобова підтримка 24 години на добу;
  • Головна цінність – наші клієнти та їхній відпочинок;
  • Наша робота оцінена позитивними відгуками наших туристів, а також дипломами та сертифікатами наших партнерів у сфері туризму;
  • Ми завжди несемо повну відповідальність;
  • Ми з задоволенням організуємо для Вас незабутній відпочинок і допоможемо зробити поїздку бездоганною!

Кваліфікація наших содрудників підтверджена навчанням та участю в інфотурах:

image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1 image-1

Типовий договір надання туристичних послуг

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності («Політика конфіденційності») призначена для того, щоб допомогти вам зрозуміти, яку інформацію ми збираємо, коли ви відвідуєте цей Веб-сайт, незалежно від того, чи є ви зареєстрованим користувачем чи ні.

Відвідуючи Веб-сайт, використовуючи його послуги або іншим чином взаємодіючи з нами, нашими магазинами та/або Веб-сайтом, ви підтверджуєте, що прочитали та зрозуміли цю Політику конфіденційності, і ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо збирати, використовувати, зберігати, передавати та розкривати особисті дані, які ми збираємо через Веб-сайти, магазини та/або пункти продажу відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо ви вже не зареєстровані у нас, ми можемо попросити вас підписатися (наприклад, поставивши галочку), якщо ми вважаємо за доцільне захистити ваші права або якщо цього вимагають застосовні закони. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами цієї Політики конфіденційності, будь ласка, не відвідуйте цей Веб-сторінку, не створюйте обліковий запис і не використовуйте іншим чином не передавайте та не надсилайте персональні дані на цей Веб-сторінку, а також не погоджуйте, якщо цей варіант пропонується вам відповідно до відповідно до чинного законодавства.

1. ОБРОБКА ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Коли ми використовуємо «Особисті дані» цієї Політики конфіденційності, ми посилаємося на будь-яку інформацію, яка дозволяє нам ідентифікувати вас (або третю особу, персональні дані якої ви нам надаєте), прямо чи опосередковано, включаючи будь-яку інформацію, пов’язану з купівлею товарів чи послуг; або що ви вирішили зв’язатися з нами або поділитися з нами, або третіми особами, використовуючи веб-сайти або в точках продажу. Ми будемо опрацьовувати персональні дані відповідно до Загального регламенту захисту даних (ЄС) 2016/679 «Регламент (ЄС) 2016/679 » та законодавства країни, в якій повинні збиратися дані, якщо це застосовно. Ми залишаємо за собою право проводити додаткову обробку відповідно до вимог закону або в рамках кримінального чи іншого розслідування чи розгляду.
2. ОСОБИСТІ ДАНІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО
2.1 Джерело даних
Ми збираємо ваші персональні дані тільки в тому випадку, якщо ви надаєте нам цю інформацію, наприклад: Фірмові сайти, що розповсюджують наші продукти: при розміщенні замовлення через Веб-сайт(и) як «гостя»; створення облікового запису або зміна вашого облікового запису; шляхом налаштування списку побажань; участь у конкурсі, лотереях чи рекламних акціях; Пошук по сайту; зв’язатися з нами з коментарем чи питанням; підписатися на отримання електронних розсилок та оновлень про наші останні продукти та послуги, відкриття бутіків, події чи акції; або запит на отримання підтвердження замовлення, підтвердження доставки чи інших попереджень; Наші магазини: під час заповнення нашої картки клієнта, під час неформальних чатів, коли ви відвідуєте наші бутіки або торгові точки, спілкуєтеся з нами або купуєте товари; Події: за участі у наших заходах, опитуваннях та дослідженнях ринку, проблемах та інших рекламних акціях, у тому числі в Інтернеті, наприклад, міні-сайтах, які ми запускаємо у сторонніх соціальних мережах, таких як Facebook; Наше обслуговування клієнтів: при зверненні за допомогою, спеціальними послугами чи післяпродажним обслуговуванням; Електронна пошта, текстові та інші електронні повідомлення: під час спілкування між вами та нами. Якщо ви надаєте нам особисту інформацію третіх осіб (наприклад, членів вашої родини, інших клієнтів або наших потенційних клієнтів), ви повинні переконатися, що ці треті сторони поінформовані та уповноважені на використання їх даних, як описано в цій Політиці конфіденційності.
2.2 Типи даних
Ми можемо збирати та використовувати різні типи персональних даних в залежності від конкретної мети, як описано нижче: особисті дані, такі як ім’я, прізвище, стать, вік/дата народження, країна походження та інші особисті дані відповідно до чинного законодавства; контактні дані, такі як адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, номер мобільного телефону, номер факсу (якщо є) та інші контактні дані відповідно до чинного законодавства; реквізити платежу, такі як платіжний інструмент (кредитна картка, дебетова карта), якщо це застосовно, номер паспорта, якщо це необхідно з причин, пов’язаних із податками чи відмиванням грошей; інформація, пов’язана з продажами, така як дата, надані продукти або послуги, місце купівлі, коди продуктів, сума, сума продажів, номер ПДВ, скарги, повернення, повернення та інша інформація, пов’язана з продажами відповідно до чинного законодавства; звички та профілі, такі як дані про ваші покупки (історія покупок, у тому числі, бутік, де відбувається продаж, тип, кількість та ціна придбаних вами продуктів), інформація, пов’язана з діями та ініціативами з управління взаємовідносинами з клієнтами (дата та категорії згаданих дії, як виконані або підлягають виконанню, та результати зазначених дій), купівельні звички та уподобання (список побажань, кращі категорії товарів, колір, стиль, куплені інші бренди, найбільш відвідувані країни, як ви знаєте наші бренди, розміри, примітки щодо купівлі заявлені вами звички або особливі потреби – наприклад, кращі матеріали), інша інформація (інформація про роботу, освіту, хобі та спосіб життя) відповідно до чинного законодавства; а також інформація про сім’ю, така як сімейний стан, дата річниці, кількість дітей, інформація про дітей та інша інформація про сім’ю, як це дозволено чинним законодавством.

3. ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ОСОБИСТІ ДАНІ
Персональні дані можуть використовуватися з наступною метою, залежно від конкретних обставин, у яких ви взаємодієте з нами.
3.1 Для онлайн-продажів та продажів у магазині (місцевим бутиком / торговою точкою, в якій ви робите покупку, або місцевим продавцем веб-сайту, як зазначено в Умовах продажу вашої онлайн-покупки) Ваші особисті дані, надані вами або зібрані під час здійснення будь-якої покупки, незалежно від того, чи ви є гостем або зареєстрованим користувачем, тобто. основні особисті дані, контактні дані, дані про ваші покупки, фіскальні дані, платіжні реквізити, інформація про продаж та будь-які інші дані, строго необхідні для доставки продукції, будуть використані: керувати, адмініструвати та обробляти вашу покупку наших продуктів, послуги з продажу та післяпродажного обслуговування, наприклад, адміністративну діяльність, облік, повернення, гарантії, повернення податків, якщо це застосовно, запобігання шахрайству, спілкування з вами, в тому числі електронною поштою, для будь-яка проблема, пов’язана з обробкою замовлення або наступними запитами щодо замовлення; дотримуватись зобов’язань, що накладаються законами, нормативними актами або законодавством ЄС (включаючи закони про боротьбу з відмиванням грошей), а також створювати чи захищати судові позови. Надання ваших особистих даних для зазначених цілей необхідне; відмова від цього унеможливить завершення покупки. Якщо інше не потрібне для дотримання місцевого законодавства, дані можуть оброблятися для цих цілей без отримання вашої згоди, оскільки це необхідно для дотримання договірних та юридичних зобов’язань.
3.2 Для конкретних цілей, для яких він був викликаний Ваші особисті дані, надані вами або зібрані під час запиту конкретної послуги (наприклад, реєстрація вашого облікового запису на наших веб-сайтах, обробка скарг, запит на інформацію), тобто. особисті дані, контактні дані, дані, необхідні для виконання вашого запиту, будуть використовуватися для надання запитаних вами послуг (наприклад, управління процесами реєстрації вашого облікового запису, управління аутентифікацією на Веб-сайті, управління вашими обліковими записами, допомога вам та обробка будь-яких скарг, обробка списків побажань, відстеження будь-якого питання або запиту на контакт, який ви можете надіслати до нас, а також через нашу службу підтримки клієнтів); керувати підпискою на розсилку, якщо ви не зареєстровані у нас. Надання ваших особистих даних для зазначених цілей необхідне; Відмова від цього унеможливить виконання вашого запиту. Якщо інше не потрібне для дотримання місцевих законів, дані можуть оброблятися для цих цілей без вашої згоди, оскільки це необхідно для виконання вашого запиту.
3.3 Для цілей CRM, якщо ви реєструєтеся у нас Ваші особисті дані, надані вами під час заповнення наших форм або зібрані під час відвідування наших бутіків, точок продажу чи веб-сайтів та взаємодіючих із нами, тобто. особисті дані, контактні дані, дані про ваші звички та профіль, сімейні дані будуть введені в нашу централізовану CRM: пропонувати вам акції, знижки та інші спеціалізовані послуги, а також надсилати вам інформаційні бюлетені, інші маркетингові та комерційні повідомлення про продукти, послуги та запрошення на заходи про наші бренди (організовані нами або нашим дистриб’юторським ланцюжком), опитування та дослідження, ринок аналіз, запрошення на конкурси, лотереї чи рекламні акції та інші ініціативи для зареєстрованих клієнтів чи контактів наших брендів («маркетинг»). Ми можемо використовувати традиційні (поштою та телефоном) та/або цифрові та автоматизовані (електронною поштою, SMS, MMS, телефонні та інші цифрові канали, наприклад, соціальні мережі) і можемо надсилати вам ці повідомлення на основі вашого профілю , якщо ви погодилися на наше профілювання (див. пункт 3.3.b) нижче); проаналізувати ваші контакти з нами, інтереси, уподобання та купівельні звички, а також створити індивідуальні або агреговані профілі на основі цього, щоб з’ясувати, як надати вам кращий сервіс, у тому числі надати вам індивідуальний досвід продажів у будь-якому бутіку та точки продажів в Італії та за кордоном («профілювання»). Ми можемо використовувати персональні дані також для створення кластерів та проведення ринкового та статистичного аналізу, спрямованого на виявлення продуктів та/або послуг, що становлять інтерес для клієнтів наших брендів, та для покращення наших послуг (включаючи веб-сайти). Ми будемо об’єднувати ваші дані, зібрані на Веб-сайтах, з інформацією, яку ми могли отримати, взаємодіючи з продавцями у бутіках та/або точках продажу. Обробка персональних даних для профілювання здійснюється відповідно до гарантій та заходів, встановлених чинним законодавством. Ваше введення даних у систему CRM є необов’язковим та безкоштовним (на основі вашої вибіркової згоди) і тільки в тому випадку, якщо ви надаєте свої особисті дані як для цілей маркетингу та профілювання відповідно до пунктів 3.3.a) та b), так і для одного з них. , Ви можете відмовитися від підписки або відмовитися у будь-який час (див. пункт 8 нижче). Відмова у наданні ваших персональних даних для обох або для однієї з цих цілей CRM жодним чином не заважає вам використовувати наші послуги або купувати, але ми не зможемо інформувати вас про маркетингові ініціативи та події, описані вище. і ми не могли зрозуміти ваші інтереси та запропонувати вам більш індивідуальний досвід покупок.

4. ЯК МИ ДІЛИМО ОСОБИСТІ ДАНІ
Ми надаємо ваші персональні дані, зібрані нашим афілійованим особам, дистриб’юторам та франчайзі, у тому числі розташованим в інших країнах, та іншим компаніям, які надають послуги від нашого імені (як описано нижче), або за нашою вказівкою, або за вказівкою третьої сторони. Ми надамо лише тим компаніям та організаціям персональні дані, які необхідні для надання послуг, та заборонимо їм використовувати ці персональні дані для будь-яких інших цілей.
4.1 Спільне використання з процесорами даних
Коли ви купуєте наші продукти або користуєтеся нашими послугами онлайн-продажу, ваші особисті дані можуть бути передані постачальником електронної комерції на цьому веб-сайті окремим стороннім організаціям, які надають послуги постачальнику, у тому числі ті, які виконують замовлення, надсилають продукти, обробляють кредитні та дебетові платежі. платежі по карті та контроль за шахрайством. Ваші особисті дані можуть бути передані третім сторонам для моніторингу та аналізу діяльності Сайту, розміщення контенту Сайту, надання технічних та організаційних послуг, функціональних для вищевказаних цілей, ведення бази даних наших клієнтів, надання допомоги у маркетингу та адмініструванні електронної пошти, аналізу ринку, опитувань, конкурсів, лотереї чи рекламні акції. Такі треті сторони можуть мати доступ, зберігати та обробляти персональні дані для надання цих послуг від нашого імені, що може відбуватися в Італії, вашій країні або за кордоном. Наші постачальники послуг не мають права використовувати особисті дані для будь-яких цілей, окрім надання послуг за контрактом. Наші дочірні компанії, що ведуть наш бренд в інших країнах або в Інтернеті, а також наші ділові партнери (франшизи, дистриб’ютори), які мають точки продажу чи онлайн-продажу на своїх веб-сайтах, будуть обробляти ваші персональні дані для цілей CRM як обробників даних. за нашими інструкціями
4.2 Обмін з іншими третіми сторонами
Можливо, ваші особисті дані повинні бути передані компаніям, які забезпечують управління платежами та засоби контролю за шахрайством, що діють незалежно як контролери даних, для надання вам послуг онлайн-продажів. У випадку будь-яких активів або корпоративних операцій (наприклад, злиття або поглинання, наша реорганізація чи ліквідація) дані про клієнтів, ймовірно, будуть одним із переданих активів, і ми можемо передавати їх будь-якому з наших правонаступників тією мірою, якою це дозволено законодавством виходячи з нашого законного інтересу. Ваші особисті дані залишаться предметом будь-якої раніше існуючої політики конфіденційності, якщо ви не погодитеся на інше. Ми також можемо розкривати ваші особисті дані третім сторонам, коли цього вимагає законодавство у відповідь на судові розгляди; у відповідь на запит правоохоронних органів на законних підставах; або для захисту наших прав, недоторканності приватного життя, безпеки чи власності чи громадськості. Крім того, в тій мірі, в якій це дозволено законом, ми можемо також передавати особисті дані третім особам у разі подання скарги на використання Веб-сайту і, коли ми вважаємо за необхідне розслідувати, запобігати або вживати заходів щодо незаконної діяльності, що передбачається шахрайством. або коли ми вважаємо, на наш власний розсуд, що використання Вами Веб-сайту несумісне з умовами Веб-сайту. Повний список призначених обробників даних та третіх сторін, яким передаються дані, можна отримати у контактній точці нижче (пункт 13).

5. ДИТЯЧА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Цей сайт є веб-сайтом широкої аудиторії; Однак наші послуги призначені для людей віком 18 років та старших. Ми свідомо не просимо і не збираємо, не використовуємо та не розголошуємо персональні дані, надані особою, яка не досягла 18 років, як в Інтернеті, так і в бутіках/точках продажу. Якщо ми дізнаємося, що зібрали особисті дані дитини, ми видалимо цю інформацію. Якщо ви не досягли цього віку, будь ласка, не реєструйтесь і не робіть онлайн-покупки і не просіть дорослого (тобто ваших батьків або вашого законного опікуна) виконати необхідні процедури.

6. ЗБЕРІГАННЯ, ДОСТУПНІСТЬ І ПЕРЕДАЧА ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Персональні дані, що збираються через Веб-сайти, обробляються в основному з використанням електронних або веб-засобів, включаючи послуги веб-аналітики, розміщені на серверах наших вибраних постачальників як у Європейському Союзі (наприклад, у Німеччині та Ірландії, для трансакцій онлайн-продажів на наших безпосередньо керованих Веб-сайтах), а також за межами Європейського Союзу (наприклад, США, для наших послуг підписки на розсилку). У бутіках та точках продажу персональні дані можуть також оброблятися у друкованому вигляді. В обох випадках персональні дані будуть передані для цілей CRM до нашої централізованої та захищеної бази даних, яка зберігається в Італії та управляється нашими менеджерами по роботі з клієнтами та маркетинговою командою в Італії та за кордоном. Доступ до персональних даних здійснюватиметься в міру потреби та в рамках багаторівневих інструментів контролю доступу лише авторизованим персоналом наших бутиків, точок продажу та місцевого постачальника електронної комерції (наприклад, співробітники відділу цифрових та інформаційних технологій, відділи маркетингу, рітейлу, адміністрації, безпеки). Цей персонал був пов’язаний зобов’язаннями щодо конфіденційності і прямо призначений відповідальним за обробку, як того вимагає законодавство. Зокрема, якщо ви погодилися на обробку ваших персональних даних для цілей CRM, відповідні дані можуть бути прочитані, змінені та оновлені нашими співробітниками та співробітниками у бутіках, точках продажу та/або місцевих постачальників електронної комерції. (особливо персонал з продажу та маркетингу). Персонал базується в Україні, навчений і зобов’язаний дотримуватися конфіденційності. Ми можемо використовувати їх для збору, використання та розкриття даних відповідно до наших вказівок. Якщо нам необхідно передати особисті дані за кордон для досягнення цілей цієї Політики конфіденційності, у тому числі в тих випадках, коли законодавство про захист даних відрізняється від законодавства, що застосовується у вашій країні, ми робимо кроки для забезпечення того, щоб ці повідомлення відбувалися відповідно до європейськими стандартами захисту даних. або інші місцеві стандарти в країні, де ми збираємо дані, щоб ваші дані залишалися безпечними та конфіденційними.

7. БЕЗПЕКА І КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Ми прийняли відповідні заходи, призначені для захисту ваших особистих даних від випадкової втрати та від несанкціонованого доступу, використання, зміни та розкриття. Наприклад, коли ви надаєте будь-яку інформацію про замовлення, ми використовуємо технологію Secure Socket Layer (SSL), інструмент шифрування, який забезпечує безпеку при передачі цієї інформації через Інтернет. Ми також використовуємо технологію брандмауера, засоби керування паролями та інші технологічні та процедурні засоби захисту під час ведення цього веб-сайту. Хоча ми реалізували вищезгадані заходи безпеки для цього веб-сайту, ви повинні знати, що 100% безпека неможлива. Таким чином, ви надаєте свої особисті дані на свій страх і ризик, і в максимально можливій мірі, допустимій відповідно до чинного законодавства, ми не несемо відповідальності внаслідок розголошення вашої особистої інформації через помилки, упущення чи несанкціоновані дії третіх осіб під час або після їхньої передачі нам. Ми рекомендуємо вам періодично оновлювати програмне забезпечення для захисту передачі даних по мережах (наприклад, антивірусне програмне забезпечення) та перевіряти, що ваш постачальник послуг електронного зв’язку прийняв відповідні засоби для безпеки передачі даних по мережах (наприклад, брандмауери та антиспамові фільтри); зберігати конфіденційність і не розголошувати будь-кому ще ваше ім’я користувача та пароль для доступу до вашого облікового запису; і іноді змінювати свій пароль. антивірусне програмне забезпечення) та переконайтеся, що ваш постачaльник послуг електронного зв’язку прийняв відповідні засоби для безпеки передачі даних по мережах (наприклад, брандмауери та фільтри для розсилки спаму); зберігати конфіденційність і не розголошувати будь-кому ще ваше ім’я користувача та пароль для доступу до вашого облікового запису; і іноді змінювати свій пароль. антивірусне програмне забезпечення) та переконайтеся, що ваш постачальник послуг електронного зв’язку прийняв відповідні засоби для безпеки передачі даних по мережах (наприклад, брандмауери та фільтри для розсилки спаму); зберігати конфіденційність і не розголошувати будь-кому ще ваше ім’я користувача та пароль для доступу до вашого облікового запису; і іноді змінювати свій пароль. У малоймовірному випадку, якщо ми вважаємо, що безпека вашої особистої інформації, яка знаходиться у нашому володінні або контролі, була або могла бути порушена, ми повідомимо вас про такий розвиток подій відповідно до вимог чинного законодавства, використовуючи будь-який з методів, наведених нижче ( надавши нам вашу адресу електронної пошти, тим самим ви даєте згоду на отримання будь-якого такого повідомлення в електронній формі через таку адресу електронної пошти).

8. ПРАВА ЩОДО ОСОБИСТИХ ДАНИХ – УПРАВЛІННЯ ВАШИМИ ВИБОРАМИ
8.1 Ваші права
У будь-який час і безкоштовно ви можете отримати доступ до своїх даних, отримати ваші електронні особисті дані в структурованому, широко використовуваному машиночитаному форматі і передати їх іншому контролеру даних (перенесення даних), щоб ваші дані були виправлені, оновлені, змінені або видалені (з урахуванням винятків, які можуть застосовуватись). Ви можете оновити будь-яку інформацію, яку ви надали нам, зв’язавшись з нами за адресами, вказаними нижче. На запити на видалення ваших даних поширюються будь-які застосовні юридичні та документальні зобов’язання щодо зберігання, накладені на нас. Якщо ви вважаєте, що у нас виникли проблеми з обробкою особистих даних, ви маєте право подати скаргу до свого національного та/або будь-якого іншого органу захисту даних в ЄС чи ЄЕЗ. Щоб скористатися цими правами, ви можете надіслати свій запит, надіславши електронний лист за адресою slavyanskytour@gmail.com або звичайною поштою на адресу, вказану нижче (пункт 13). При зверненні до нас, будь ласка, обов’язково повідомте нам своє ім’я, адресу електронної пошти, поштову адресу та/або номер(а) телефону, щоб ми могли правильно обробити ваш запит.
8.2 Точність – оновлюйте особисті дані
Щоб ми могли краще обслуговувати вас, ми рекомендуємо вам регулярно переглядати та оновлювати ваші особисті дані. Якщо ви є зареєстрованим користувачем, ви можете переглядати та редагувати свої особисті дані через налаштування свого облікового запису на Веб-сайті; в іншому випадку ви можете зв’язатися з нами (див. пункт 13), щоб допомогти вам у оновленні ваших особистих даних.
8.3 Керування вашим вибором щодо прямого маркетингу та профілювання
Якщо ви хочете відмовитися від будь-якої мети CRM, маркетингу та/або профілювання, або керувати своїми рекламними уподобаннями, ви можете просто надіслати нам свій запит (див. Пункт 13) або вказати нижче або відповідним чином керувати своїм обліковим записом вибору. , Та сама процедура застосовується, якщо ви хочете відкликати свою згоду на профільування.

9. ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ Персональні дані будуть зберігатися протягом всього терміну ділових відносин і стільки часу, скільки необхідно для цілей, описаних у цій Політиці конфіденційності (наприклад, якщо ви підписуєтеся на розсилку новин, на час вашої підписки; якщо у вас є обліковий запис користувача, поки не закриєш аккаунт). Після закінчення цього періоду ваші персональні дані будуть зберігатися тільки відповідно до наших правових та нормативних зобов’язань (наприклад, протягом 10 років для цілей бухгалтерського обліку; протягом терміну дії обов’язкових вимог щодо зберігання для цілей оподаткування тощо) або щоб ми могли підтримувати докази наших відповідних прав та обов’язків. Ваші особисті дані, оброблені для цілей CRM (пункти 3.3), зберігатимуться доти, доки ви не закриєте свій обліковий запис або не відкликаєте свою згоду на обробку ваших особистих даних для цих цілей. Персональні дані, що стосуються деталей ваших покупок, оброблених з метою профілювання та маркетингу, зберігатимуться протягом обмеженого періоду часу відповідно до термінів, дозволених чинним законодавством; Після цього терміну особисті дані будуть видалені або остаточно анонімні.

10. ПОСИЛАННЯ, РЕКЛАМОДАВЦІ, СПОНСОРИ ТА ОГОЛОШЕННЯ
Цей веб-сайт може містити посилання на різні наші власні або контрольовані веб-сайти, а також посилання на сторонні веб-сайти. Якщо ви вирішите надати свої персональні дані на будь-якому такому зв’язаному веб-сайті (ах), ця інформація регулюватиметься політикою конфіденційності та правилами безпеки такого зв’язаного веб-сайту, включаючи веб-сайти, керовані та керовані нашими затвердженими дистриб’юторами, за винятком даних, зібраних на них наші дистриб’ютори для цілей CRM, де розміщена наша політика конфіденційності – і не регулюються цією політикою конфіденційності. Вам слід ознайомитися з цими іншими політиками конфіденційності, оскільки ми не несемо відповідальності і не контролюємо інформацію, що передається або збирається, використовує, розкривається або інакше обробляється сторонніми веб-сайтами.

11. КОНТРОЛЕР ДАНИХ – ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ
Для цілей цієї Політики конфіденційності та обробки даних, описаних у ній, зверніть увагу, що «Ми», «наша», «нас», «Компанія» — ТОВ Слов’янський Тур з юридичною адресою за адресою: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька 60, е-mail: slavyanskytour@gmail.com Компанія призначила співробітника із захисту даних до кого можна звернутися із запитами та отримати претензії щодо обробки персональних даних для цілей CRM. Зі співробітником із захисту даних можна зв’язатися за адресою: 21000, м. Вінниця, вул. Келецька 60. Контролером даних, зібраних у місцевому бутику, точці продажу та/або на локальному веб-сайті для цілей, пов’язаних з продажами відповідно до пункту 3.1, точка продажів або онлайн-магазин, в якому ви робите покупку та/або який зібрав дані. Місцевий постачальник може мати потребу в обробці ваших персональних даних відповідно до правил захисту даних, що діють у країні, де вони знаходяться. Проте, за винятком випадків, коли існує суперечливе обов’язкове правило, застосовне до цієї юрисдикції, місцевий постачальник зобов’язується обробляти ваші персональні дані відповідно до принципів, заявлених у цій Політиці конфіденційності.

14. ПОНОВЛЕННЯ ЦЕЙ ПОЛІТИКИ – ПОВІДОМЛЕННЯ
Ми залишаємо за собою право на свій розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти частини цієї Політики конфіденційності в будь-який час, розмістивши таку переглянуту Політику конфіденційності на цій сторінці веб-сайту та оновивши дату «Остання зміна» нижче. Ви несете відповідальність за час від часу переглядати цю Політику конфіденційності для повідомлення про будь-які зміни, які ми внесли. У деяких випадках ми можемо надати додаткове повідомлення про істотні зміни в цій Політиці конфіденційності, додавши заяву на головній сторінці цього Веб-сайту або, для зареєстрованих користувачів, надіславши повідомлення електронною поштою або додавши заяву на сторінці свого облікового запису. Приймаючи таку переглянуту Політику конфіденційності через «клацання прийняти» у такому повідомленні електронною поштою або в заяві на сторінці облікового запису (надається у разі потреби відповідно до чинного законодавства), або здійснивши покупку на Сайті або в будь-якому магазині після перегляду цієї Політики конфіденційності або, іншим чином, використовуючи або надсилаючи інформацію на Сайт після публікації переглянутої Політики конфіденційності, ви погоджуєтесь з такою переглянутою Політикою конфіденційності. Внаслідок цих змін жодна обробка ваших даних не здійснюватиметься без вашої явної згоди, якщо цього вимагає чинне законодавство.