Тюльпани, Волинь, Кохання!

Вінниця – Луцьк – Рівне – Вінниця

Автобусний тур: 08.05, 09.05, 15.05, 16.05.2021
травень
1
день
4
экскурсії
супер ЦІНА!
акцiя:
660
гривень

В цьму турі на Вас чекає

Весна - ідеальний час для мандрів! І вирушаємо ми до Волині! Це - надзвичайно мальовничий та унікальний край! Ми проведемо незабутній день та отримаємо яскрафі фото на всіх пунктах нашої мандрівки! Ви отримаєте унікальну можливість побачити частинку Голландії на Волинський землі. Всі кольори веселки в одному місці, незабутні емоції та чудові фото, запрошуємо відволіктися від буденності в кольоровому тюльпановому царстві. Насичений одноденний тур з інстаграмними, легендарними, історичними, цікавими локаціями. Такими як: долина тюльпанів, всесвітньо відомий тунель кохання в Клевані, нездоланний замок Любарта, найцікавіше місто в Україні - Луцьк. Приєднуйтесь, незабутній весняний вихідний гарантовано!
Программа СУПЕР тура :

Корисна iнформацiя

Маршрут туру
01.45 – збір групи біля офісу Слов’янського туру (Келецька, 60) 02.00 – виїзд групи
(субота) 08.00 – відвідаємо тунель кохання в місті Клевань 09.00 – виїзд в долину тюльпанів 10.30 – відвідуємо Волинську Голландію 12.30 – виїзд в Луцьк 13.00 – екскурсія по місту Луцьк та відвідування замку Любарта 16.00 – вільний час в місті Луцьк, відвідування місцевих закладів харчування 19.00 – виїзд у Вінницю
01.30 – орієнтовний час приїзду у Вінницю
В цей чарівний день на Вас чекає:
Тунель кохання в місті Клевань
дуже багато романтики, приготуєтесь!
Розпочнемо нашу подорож зі справді приголомшливого місця, куди має потрапити кожен… Тунель кохання має особливу атмосферу, тут не просто вдасться зробити нереально круті світлини на згадку, але і відчути дух кохання та романтики. Тут ти можеш загадати бажання… і воно обов’язково здійсниться, тут ти можеш зробити найромантичніше освідчення коханій… Тут творяться дива. А люди, що тут побували стають щасливі. Тунель кохання став популярним зовсім недавно, адже ще кілька років тому практично ніхто про нього нічого не чув. Зараз його по праву називають найромантичнішим місцем в Україні.
Долина тюльпанів
1 000 000 тюльпанів, це дуже багато!
Запрошуємо відвідати Волинську Голландію, це 2 гектара квітучого поля. 1 000 000 тюльпанів, понад 100 різних сортів, 4 гектара хвойних рослин! Ви отримаєте унікальну можливість побачити частинку Голландії на Волинський землі, доторкнутися до прекрасного і отримати справжню насолоду. На полях висадили красиві піоновидні, бахромчасті і попугайчасті сорти. Також на полі і брендові сорти: Versace, Victorias Secret. Всі кольори веселки в одному місці, незабутні емоції та чудові фото, запрошуємо відволіктися від буденності в кольоровому царстві тюльпанів. Також всі бажаючі можуть придбати цибулини і розсаду багатьох видів квітів. Вартість вхідного квитка орієнтовно 40 грн.
Все буде Луцьк!
то треба побачити!
У нас більше 100 авторських турів по Україні та закордоном. Залишивши запит наші менеджери детально проконсультують Вас та допомжуть підібрати самий цікавий тур КОНСУЛЬТАЦІЯ З МЕНЕДЖЕРОМ экскурсії 4 Корисна інформація 30.04 Одне з найцікавіших міст України, де сучасність тісно переплітається з історією, факти з легендами і міськими бувальщинами. Нинішній вигляд міста був сформований тисячолітньою історією, десятками народів, що тут проживають, сотнями господарів і мільйонами жителів міста. Луцьк - мала батьківщина багатьох відомих українців. Краща реклама міста - 200-гривнева купюра. На лицьовій стороні банкноти зображена Леся Українка, яка кілька місяців проживала в місті Луцьк, а на зворотному - В'їзна вежа Луцького замку. Крім замку оглянемо Кафедральний костел св. Петра і Павла, підземелля Луцька, Будинок родини Косачів, Лютеранську кірху, головну синагогу, Свято-Троїцький кафедральний собор, тощо. А на десерт Вас чекає "луцький будинок з химерами» скульптора Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення у всіх гостей міста.
Замок Любарта
Ви знали що є такий замок?
Замок є одним із 7 чудес України! Ти зможеш піднятись на найвищу вежу, прогулятись подвір’ям замку, відвідати музей дзвонів та зробити круті світлини будь де…адже тут повсюди краса! Луцький замок – це не просто фортеця. Це символ єднання народу, оберіг, предмет його гордості. Жодному ворогу не вдалося взяти замок штурмом. Наша двохсотгривнева купюра із зображенням замку визнана найкрасивішою у світі. А сфотографувавшись на вході до замку з купюрою можна суттєво розбагатіти… Перевіримо? Вартість вхідного квитка в замок Любарта - 40 грн / дорослий, 30грн / дитячий.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 660
У вартість поїздки включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсії по програмі;
  • Туристичне страхування;
  • Екскурсія містом Луцьк.
Додаткові витрати (при бажанні):
  • Харчування.
  • Вхідні квитки:
  • особисті витрати.

  • Послуга гарантовані місця з 1 по 16. Вартість 75 грн.

Залишити запит