Тюльпани Добропарк, Радомишль та будинок рибалки!

Вінниця – Старий Солотвин – Радомишль – Вінниця

Автобусний тур з Вінниці: 8.05, 9.05,15.05, 16.05, 22.05, 23.05, ,29.05, ,30.05, 05.06, 06.06, 12.06, 13.06
травень
червень
1
день
3
экскурсії
супер ЦІНА!
акцiя:
550
гривень

В цьму турі на Вас чекає

Хочеш інстаграмних фото? Поїхали з нами до найказковіших місць: чарівний замок Радомисль, який дозволить поринути з головою у атмосферу середньовіччя, уквітчаний дендропарк "Добропарк", де можна відпочити від метушні міста, розважитися і насолодитися природою, а також пройдемося місточком до романтичного будинку рибалки. Цей день буде дуже насичений казковими та неймовірно красивими місцями!
Программа СУПЕР тура:

Корисна iнформацiя

Маршрут туру
07.00 – Відправлення в тур. готель Південний Буг Рекомендуємо взяти з собою плед і подушечку для зручності подорожі
10.30 – фотосесія біля будинку рибалки 11.00 – виїзд в Радомишль По дорозі зупинка на заправці 13.00 – відвідування замку Радомисль 15.00 – виїзд в Мотижин 16.00 – насолоджуємося прогулянкою в «Добропарку» 20.00 – виїзд в Вінницю
23.00 – орієнтовний час повернення в Вінницю;
В цей чарівний день на Вас чекає:
Будинок рибалки
дуже миле місце
Це острів любові, який був створений людиною в 19 столітті. Це зовсім невеликий острівець, на якому розташовується невеликий дерев'яний будиночок. Цей рибальський будиночок побудований з дерева і виглядає так, ніби перенісся в реальність зі старої казки - саме таким в описах була хатинка, наприклад, Баби Яги. Однак місце виглядає неймовірно романтично - будиночок оточений водою і декількома деревами, а веде до нього невеликий дерев'яний міст. Кажуть, якщо закохані пройдуться по місточку до будинку, то збережуть своє кохання навіки.
Замок «Радомисль»
Буде дуже цікаво!
Це дійсно казкове місце, де річка шумить по каменях повз ангельських скульптур, де зібрана унікальна колекція української домашньої ікони, де можна своїми руками виготовити аркуш паперу за технологією XVII століття. Будівля унікальна, адже це єдиний замок в світі, який не має рукотворного фундаменту. Інстаграмні фото у такій локації вам гарантовано. У замку всього 5 залів, стіни яких прикрашають домашні ікони і іконостаси, зібрані з усієї території України. Дзвіниця дивовижне місце, де всі бажаючі зможуть загадати бажання. Кажуть воно обов'язково збудеться. Ще в замку є конференц-зал і трапезна, де за справжнім дубовим столом при свічках, як у часи короля Артура, можна перекусити після екскурсії. Краса приміщень, легенди, можливість загадати бажання, манить відвідати замок, адже це місце заряджене таємничістю і любов'ю.

Вартість вхідного квитка в замок: 150 грн - дорослий, 70 грн - дитячий.

Дендропарк «Добропарк»
квіткове королівство
Під Києвом минулого року відкрився надзвичайної краси парк. 16 невеличких озер, алеї з квітами, в тому числі тюльпани, які будуть цвісти у цей час, безліч локацій для фото і ще багато цікавинок, які вас зацікавлять. Вам подобається ця ідея? Тоді давайте з нами! Квітуча весна - саме час для нових яскравих фото. В Добропарку на 7 гектарах ландшафтного парку готують 3D-об'єкти з рекордної кількості тюльпанів найрізноманітніших видів. Також, в честь відкриття парку, флористи з усієї України приготують природні арт об'єкти: унікальні арт-інсталяції у формі 7-ми метрових дерев уплетених кампсисом та плющем. Вони прикрашатимуть лаунж зону поруч з озером Моне, яке буде чарувати вас своєю величчю та красою вдень, а ввечері кольоровою підсвіткою. Уяви наскільки у нас вийдуть "інстаграмні" фото у таких локаціях. «Добропарк» - локація де можна відпочити від метушні міста, розважитися і насолодитися природою.

Вартість вхідного квитка на територію Добропарку - 150 грн дорослий, 80 грн дитячий (діти до 5 років безкоштовно).

Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 550
У вартість поїздки включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсії по програмі;
  • Туристичне страхування;
  • Весела та дружня атмосфера;
Додаткові витрати (при бажанні):
  • Харчування.
  • Вхідні квитки:
  • особисті витрати.

  • Послуга гарантовані місця з 1 по 16. Вартість 75 грн.

Залишити запит