автобусний тур з Вінниці

Симфонія осіннього Львова

крафтовий тур до найромантичнішого міста

Дати туру: 14.10.2021, 16.10.2021

14.10.2021
16.10.2021
3
дні
багато
локацій
супер ЦІНА!
акция:
950
гривень

В цьму турі на Вас чекає

Симфонія в музиці - це як роман в літературі.
Як правило, великі твори складаються з декількох частин, які пов'язані однією головною темою. Такою головною темою нашої подорожі стане місто Лева. Складовими частинами нашої «Львівської симфонії» стануть і розкішні палаци, і благородна архітектура і незвичайні кафе, і смачна їжа, і інші колоритні місця неофіційної столиці кави.
Программа СУПЕР тура :
Важлива інформація
Маршрут
День 1 03.45 Збір групи біля офісу «Слов’янського туру» (Келецька, 60), виїзд в 04.00
Зупинки по дорозі: Заправка WOG на окружній Хмельницького – 15 хв. Озерне – 45 хв. для сніданку. На зупинці є кафе з достатньою кількістю столиків. Ви зможете купити їжу в кафе або з’їсти те, що взяли з собою в дорогу. Також можна замовити каву або чай.
11:00 – приїзд у Львів, початок пішохідної екскурсії по-старому місту «Середньовічний Львів…». 14:00 – початок вільного часу у Львові для обіду, фотографування, відвідування ресторацій, музеїв (за бажанням). 17:00 – відвідування «Львіварні» 18:45 – збір туристів біля автобуса. 19:00 – виїзд на поселення в готель «Собеський» в м.Жовква. 19:45 – поселення в готель «Собеський» в м.Жовква. Вільний час.
День 2 08:30 – сніданок в готелі (оплачується додатково). 09:00 – виїзд групи з готеля 10:00 – початок пішохідної екскурсії «Сім чудес Львова». 14:00 - початок вільного часу у Львові для обіду, фотографування, відвідування ресторацій, музеїв (за бажанням). 18:45 – збір туристів біля автобуса. 19:00 – виїзд в м.Вінницю.
День 3 02:00 – орієнтовний час прибуття в м.Вінницю на наступний день
у файному турі на Вас чекає:
Музейно - культурний комплекс пивної історії «Львіварня»
історії, легенди, романтика
Ми з вами прогуляємося старовинними вуличками: російськими, вірменськими, єврейськими та латинськими кварталами… На Вас чекають: найбагатший в Східній Європі світ середньовічної архітектури в межах історичного центру міста; розповіді про звичаї і побут, кохання, боротьбу і вірування львів'ян часів Середньовіччя; майстер-класи по визначенню архітектурних стилів XIV-XVII ст. (готики, ренесансу, маньєризму, бароко); розкішні інтер'єри церков, костьолів і соборів і численні скульптурні композиції; прогулянка середньовічними вуличками і львівськими двориками; романтична атмосфера минулого, позитивні враження та гарний настрій!
Ресторації мережі Lokal
смачніше не буває
Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична "Криївка", вишукані "Масони", солодка "Майстерня шоколаду", смачна "М'яса та справедливості", еротичний "Мазох", яскрава "Гасова лампа", галасливий "Лівий берег", загадковий "Дім легенд", підприємницький єврейський ресторан "Під Золотою Розою ", ароматна "Копальня кави ". Екскурсовод як справжній знавець тутешніх цікавих місць, підкаже вам на який саме заклад вам потрібно звернути увагу, розповість багато цікавого і нового.
Музейно - культурний комплекс пивної історії «Львіварня»
файне пиво, файні люди
Львіварня - інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр, де проходять виставки, концерти та культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен з відвідувачів може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива і «заглянути» в процес пивоваріння. Для всіх бажаючих є прекрасна можливість продегустувати 12 видів кегового пива. «Львоварня» запрошує всіх бажаючих дізнатися більше про історію пивоваріння у Львові та відчути справжній смак легендарного пива в місті Лева.
Вартість вхідного квитка на територію Львіварні для дорослих - 100 грн, для студентів - 70 грн. Вартість дегустаційного сету пива - 60 грн.
«Сім чудес Львова»
Дуже цікава екскурсія с дуже крутим екскурсоводом!
Перше місце в рейтингу символів міста по праву займає Оперний театр. Побачивши його Дзеркальний зал, Ви зрозумієте, чому львів'яни свій театр вважають найкрасивішим в Україні.
Вартість вхідного квитка в театр на екскурсію для дорослих - 100 грн, для дітей - 50 грн. (Екскурсія можлива, при 30 бажаючих)

Далі нас чекає відвідання Будинку вчених (колишнього шляхетського казино), де знімали легендарний фільм-мюзикл "Д'Артаньян і три мушкетери". Увійдіть всередину, і перед вами відкриється вся краса цього будинку, побудованого за проектом тих же архітекторів, що і Одеський оперний театр.
Вартість вхідного квитка в Будинок вчених на екскурсію для дорослих - 40 грн, для дітей - 20 грн.

Піднімемось вгору до мальовничого пагорба, на якому знаходиться греко-католицький Собор св. Юра, побудований в XVIII в. Головний львівський храм може зачарувати кожного.

Прогулюючись найстарішим в Україні міським парком, підходимо до Палацу Потоцьких. Він виглядає так, ніби щойно перенесений з берегів французьких рік Луари чи Сени.

Костел св. Андрія вважається найбільш розкішним з львівських храмів. Не залишають байдужим фрески і скульптурне оздоблення інтер'єру святині. У дворику храму - чудовий куточок середньовічної архітектури.

Галицький сейм. Вже давно минув той час, коли актовий зал університету був залом парламентських засідань, а замість студентів тут говорили депутати, але ми допоможемо вам відкрити цю сторінку історії.

Сьомим чудом Львова є Каплиця Боїмів, названа на честь своїх засновників. Побудована на початку XVII ст. і збережена досі у чудовому стані. З каплицею пов'язана легенда про древній підземний хід.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
2-во місний номер
1050
грн
3-x місний номер
1000
грн
4-x місний номер
950
грн

Для дітей до 10 років знижка 10%

У вартості туру:
 • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
 • 1 ніч в готелі «Собеський» у м.Жовква зі зручностями в номері;
 • Організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • Екскурсії по програмі;
 • Туристичне та медичне страхування;
 • Весела та дружня атмосфера;
Додатково, при бажанні:
 • Сніданок в готелі - 100 грн (обов’язкова доплата);

 • Вхідні квитки;
 • Додаткове харчування;
 • Особисті витрати;

 • Послуга “гарантовані місця на передніх рядах автобуса” 1-16 місце - 100 грн.

Залишити запит

Відеовідгуки з наших турів!