КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ та БАКОТА

Автобусний тур з Вінниці: 9 жовтня
5
локацій
1
день
09.10.2021
супер ЦІНА!
акция:
575
гривень

У цьому турі на Вас чекає

В турі ми сповна насолодимось пейзажами середньовічної казки! Познайомимось з історичними перлинами – потужним Кам’янець-Подільським та українською Атлантидою – Бакотою.

Запрошуємо поїхати разом з нами. Гарантуємо яскраві емоції, живописні пейзажі і СУПЕРОВУ атмосферу!
Программа СУПЕР туру :

Корисна iнформацiя

Маршрут туру
03.00 – збір групи Келецька, 60, офіс Слов’янського туру 03.15 – виїзд з Вінниці Рекомендуємо взяти з собою плед і подушечку для зручності подорожі
07.30 – орієнтовний час приїзду в Кам’янець-Подільський, сніданок на заправці Можете взяти з собою бутерброди, або придбати їжу, чай, каву на заправці 08.30 – початок екскурсії по місту Кам’янець-Подільський і фортеці Вам необхідно: зручне взуття і одяг по-погоді, дощовик про всяк випадок 12.30 – пропонуємо комплексний обід в Кам’янець-Подільському 13.30 – виїзд в Бакоту 14.45 – орієнтовний час початку екскурсії по Бакоті 16.00 – подорож на кораблику 17.30 – виїзд в Кам’янець-Подільський 18.30 – орієнтовний час приїзду в Кам’янець-Подільський, початок вільного часу 21.00 – виїзд додому Зупинка на заправці в Хмельницькому (15 хвилин)
01.00 – орієнтовний час повернення у Вінницю
В цей чарівний день на Вас чекає:
Кам’янець-Подільський
місто кохання
Кам'янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одне з найдавніших міст України, перші згадки про нього датуються XI століттям. Найбільша цінність міста - практично повністю збережений історичний центр. Старе місто, не розбавлене архітектурою XX століття. Місто займає третє місце після Києва та Львова за кількістю пам’яток старовини і культури. Під час екскурсії містом ми побачимо церкви й костели, старовинні мури і унікальний каньйон річки Смотрич. А ще Кам'янець-Подільський − повітроплавна столиця України. Однією з найкрасивіших пам'яток архітектури України є Кам’янець-Подільська фортеця. Особливістю фортеці є унікальне поєднання ландшафту зі створеною людиною неприступною фортифікаційною системою, що не має аналогів у Європі.

Вхідні квитки у Кам'янець-Подільську фортецю: 60 грн - для дорослих, 40 грн - для дітей та студентів (за наявності студентського квитка)

Бакота
то треба побачити!
Бакота - шматочок раю, який знаходиться на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. У 1981 році людей переселили в інші міста, а Бакоту затопили. Теплий клімат, подібний до кримського, святі місця, мальовничі краєвиди запрошують відвідати цю українську «Атлантиду». Під час нашої подорожі ми побуваємо на оглядовому майданчику та помилуємось Бакотою з висоти, у нас буде можливість завітати у Бакотський Михайлівський печерний монастир, набрати чистої води з джерела. Звертаємо вашу увагу, що для того, щоб спуститись до пляжу Бакоти та здійснити прогулянку на кораблику, потрібно подолати досить крутий спуск сходами, який займає орієнтовно 30 хвилин, тому варто одягатись у зручний одяг та взуття. Також рекомендуємо прихопити із собою головний убір та сонцезахисні окуляри.

Екологічний збір у Бакоті - 35 грн. Прогулянка на катері, при бажанні- 250 грн з особи.

Водяна мандрівка по Бакоті!
буде дуже круто!
Після екскурсії у нас буде змога роздивитись Бакоту із іншого ракурсу, а саме з води!) На теплоході "Буковина" ми обпливем усе водосховище! Ця годинна водяна мандрівка усім неодмінно сподобається!)

Прогулянка на катері, при бажанні.- 250 грн з особи.

Бакотський скельний монастир!
то треба побачити!
Бакотський скельний монастир! - Одна із найдавніших та енергетично найсильніших святинь нашого світу (“місце сили”), якому вже близько 4 тис. років! Та яке приблизно 2 роки тому відвідували монахи з самого Тібету! Також в монастирі знаходиться рідкісна подарована йому ікона з храму Господнього що у Єрусалимі!
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 575
У вартість поїздки включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсії по програмі;
  • Туристичне страхування;
  • Весела та дружня атмосфера.
Додаткові витрати (при бажанні):
  • Харчування.
  • Вхідні квитки:
  • особисті витрати.

  • Послуга гарантовані місця з 1 по 16. Вартість 75 грн.

Залишити запит