ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ЛЬВІВ

автобусний тур з Вінниці

Львів - Екскурсія "Середньовічний Львів" - Фест "Свято сиру та вина" - комплекс пивної історії Львіварня
26.12.2020
2
дні
8
локацій
супер ЦІНА!
акция:
975
1200 грн
Программа СУПЕР тура :

Місто Лева вже невдовзі відкриє двері у чарівний світ різдвяної казки, до якої може потрапити як маленький, так і дорослий. Львів – це місто, яке поєднало у собі східні та західні традиції святкування Різдва. У місті Лева дзвони сповіщають про народження Христа вже з 25 грудня, коли святкові літургії розпочинаються у католицьких костелах. Щоб перейнятися різдвяним настроєм, спершу можна піти на адаптований святковий ярмарок в історичній частині міста, на проспекті Свободи. Передусім варто зігрітися!) А для цього краще підійде келих глінтвейну чи запашної медовухи! А після цього можна вирушати на пошуки чогось цікавенького на ярмарку – дзвіночків, келишків, авторських іграшок і навіть книг, що розкажуть про чарівне свято Різдва у Львові.

Маршрут
День 1
01:00 посадка в Калинівці
01:30 біля офісу Слов’янський тур, Вінниця (Келецька, 60/тролейбусна зупинка 600-річчя)
03:30 посадка в Хмельницькому
06:20 Зупинка на сніданок
08:40 – приїзд до Львову. Піша оглядова екскурсія містом «Вуличками Львову».
13:00 вільний час щоб відвідати знамениті заклади Львову.
19:30 - збір туристів біля автобуса. Виїзд до готелю.

День 2
9:00 – здаємо номери.
9:30 – виїзд на екскурсії.
10:30 –екскурсія музейно-культурним комплексом «Львівярня»
12:20 – факультативна екскурсія Кафе та кав’ярні Львова
14:30 – вільний час
19:00 – збір туристів біля автобуса. Виїзд до Вінниці.
Львів
В цей чарівний день на Вас чекає:
lviv
Площа ринок
Ви побачите цю локацію у екскурсії «Вуличками Львову». У вартості туру
Площа Ринок – одне з найбільш витончених і архітектурно ідеальних місць у Львові. Історія площі доволі цікава! Князь Данило Галицький заснував Львів в XIII ст., а в 1349 р. був завойований Королівством Польським. За дорученням Казимира III Великого німецькі колоністи почали будівництво Площі за зразком середньовічного Європейського міста з базарною площею в центрі.
Латинська катедра
Ви побачите цю локацію у екскурсії «Вуличками Львову». У вартості туру
Латинський кафедральний собор – рахується ледь не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм побудований на місці, де в княжі часи стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Протягом століть собор неодноразово піддавався реставрації, в результаті чого увібрав в себе риси кількох стилів починаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.
lviv
lviv
Вірменський кафедральний собор
Ви побачите цю локацію у екскурсії «Вуличками Львову». У вартості туру
Унікальний пам'ятник (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, в романо-готичному стилі Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. На подвір'ї церкви розміщено вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI-XVII ст.) І дерев'яної каплицею "Голгофа" (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частині, де селилися вірмени.
Домініканський собор
Ви побачите цю локацію у екскурсії «Вуличками Львову». У вартості туру
Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) - греко-католицька церква в центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. Храм в 1990-х роках переданий УГКЦ, і він був освячений на честь Пресвятої Євхаристії.
lviv
lviv
Оперний театр
Ви побачите цю локацію у екскурсії «Вуличками Львову». У вартості туру
Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став одним з найвидатніших споруд Львова, побудованих в кінці епохи, яка в історії архітектури характеризується як "історизм" або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансуі необароко, присутні також елементи модерну.
Ресторації мережі Lokal
Додаткова эксурсія, по бажанню
Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична "Криївка", вишукані "Масони", солодка "Майстерня шоколаду", смачна "М'яса та справедливості", еротичний "Мазох", яскрава "Гасова лампа", галасливий "Лівий берег", загадковий "Дім легенд", підприємницький єврейський ресторан " під Золотою Розою ", ароматна" копальні кави ".
lviv
lviv
Наше знайомство з кав’ярнями та історією виникнення кавового промислу у Львові з пропозицією дегустації найкращих видів кави та тих, що приготовлені специфічними способами, є економною та цікавою заміною відвідин фестивалю, присвяченому цьому чудовому напоєві.
Кафе та кав’ярні Львову
Вартість факультативної екскурсії 150 грн. Екскурсія по бажанню
Маршрут екскурсії: офіцина бургомістра Гросваєра (відреставрований інтер’єр XVII ст, єдиний в історичному центрі ручний пристрій XIX cт для піджарювання та ступки для подрібнення кавових зерен) – Львівська мануфактура кави (колекція старовинних млинків) - Кав’ярня «Золотий Дукат» і кавовий лев – Підземелля «Копальні Кави» (філіжанка запаяної кави, пристрої для «добування» та обжарювання кави, кавові сувеніри) – ресторан «Цукерня» - «Світ Кави» і розповідь про екзотичні сорти – «На Бамбетлі» і запашна турецька кава в джезві – «Синя Пляшка» та спосіб приготування палаючої кави - Цукернична «Фреска» - Кафе «Вірменка» - Магазин «Чоколядка» - кав’ярня «Штука» - Майстерня Шоколаду. Запрошуємо на: захоплюючий маршрут по найкращих та найпопулярніших кавово-шоколадних закладах Львова; дегустації різноманітних видів шоколаду та кави, зокрема: запаяної, палаючої, справжньої турецької, Ямайської голубої кави та багато інших; цікаві розповіді про історію львівської кави, різноманітні кавові традиції, легендарні львівські кав’ярні та багато іншого.
Дегустації кави у вартість екскурсії НЕ входять!
Вартість філіжанки палаючої кави (за бажанням) – 50 грн;
Вартість чашки запаяної кави (за бажанням) – 60 грн;
Дегустація кави, приготовленої в турці (за бажанням) – 32 грн
Музейно - культурний комплекс пивної історії «Львіварня»
вхідні квитки та дегустація пива додатково.
Львіварня - інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр, де проходять виставки, концерти та культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен з відвідувачів може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива і «заглянути» в процес пивоваріння. Для всіх бажаючих є прекрасна можливість продегустувати 12 видів кегового пива. «Львоварня» запрошує всіх бажаючих дізнатися більше про історію пивоваріння у Львові та відчути справжній смак легендарного пива в місті Лева.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 975
У вартість поїздки включено:
 • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
 • супровід представника ТО «Слов'янський тур»
 • екскурсійне обслуговування по програмі
 • Туристичне та медичне страхування;
 • проживання у готелі (2,3 містні номери);
Додаткові витрати (при бажанні):
 • Доплата за посадку в Калинівці 50 грн.
 • Факультативна екскурсія Кафе та Кав’ярні Львову 150 грн.
 • Доплата за місця 75 грн. (перших 4 ряди в автобусі)
 • Вхід до опери: 40 дорос./ 20 грн. дит.
 • Львіварня – 90 грн. дор./ 60 грн. дит.
 • Дегустація 4-х видів пива – 50 грн
 • Будинок вчених – 30 грн./ 20 грн. дит.
 • Особисті витрати.

Залишити запит

Відеовідгуки з наших турів!