Ялинкові іграшки + Океанаріум

автобусний тур з Вінниці до Києва. Фабрика ялинкових прикрас

26.12.2020
1
день
2
локації
супер ЦІНА!
акция:
495
700 грн
Программа СУПЕР тура :

Зимова казка чекає на Вас та Ваших дітей. У нашії екскурсій ви доторкнетеся до дивовижного процесу створення новорічних іграшок. Та побуваєте у «Морській казці», де кожен відвідувач може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – шоу годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів.

Маршрут
06:00 - збір группи у вінниціта посадка біля офісу Слов’янський тур (Келецька, 60/тролейбусна зупинка 600-річчя)
06:30 – посадка в Калинівці
10:10 – прибуття у місто Киів
12:00 - 15:00 - Екскурсія та вільний час в океанаріумі "Морська казка “
15:00 - 17:00 - Переїзд до с. Луб'янка
17:00 - 19:00 - Екскурсія фабрикою ялинкових прикрас: дізнаємось таємниці виготовлення ялинкових іграшок, беремо участь у майстер-класі та виготовимо власну прикрасу з символом року, вільний час для відвідування магазину та фото.

В цей чарівний день на Вас чекає:
Океанаріум
Вхідні квитки сплачуються додатково
Відразу на вході відвідувачів зустрічає гроза морів – легендарний корсар, який проводить гостей у першу галерею експозиції – перевернутий дерев’яний корабель. У ілюмінаторах затонувшого корабля затишно розміщена експозиція коралового комплексу. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей. У «Морській казці» кожен відвідувач може не тільки поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу, але й стати свідком щоденних ексклюзивних шоу з водними мешканцями – шоу годування акул, морських черепах, піраній та забавних скатів.

Вхідний квиток у океанаріум - 200 грн для дорослих, 150 грн для дітей до 12 років.
Фабрика Ялинкових прикрас
Вхідні квитки та майстер клас сплачуються додатково
Екскурсія фабрикою ялинкових прикрас: дізнаємось таємниці виготовлення ялинкових іграшок, беремо участь у майстер-класі та виготовимо власну прикрасу з символом року, вільний час для відвідування магазину та фото. В ході нашої екскурсії ви доторкнетеся до дивовижного процесу створення новорічних іграшок. Кожен етап - від придумування форми для фарбування - кропітка праця майстрів і художників. Ялинкова іграшка проходить через кілька цехів, перш ніж потрапляє на склад і в магазин: склодувний цех, цех, в якому іграшки сріблять, цех фарбування та сушіння, художній цех. У кожну кульку додають трохи срібла, опускають його в розчин з дистильованої води і аміаку, і ось - кульки виблискують красивим срібним кольором. Робота художників - найцікавіша частина процесу. За день художник в середньому розписує близько 100 іграшок з простим візерунком. Після закінчення екскурсії по цехам фабрики - Вашу групу запросять на майстер-клас, під час якого Ви та Ваші дітлахи самостійно розмалюють ялинкову кульку. Потім Ви зможете придбати іграшки ручної роботи - відмінний подарунок на Новий рік! У магазині при фабриці представлений вибір іграшок від простих, до розмальованих вишуканими візерунками (наприклад ексклюзив - Петриківський чи Самчиківський розпис).

Вхідний квиток на фабрику ялинкових прикрас та майстер-клас - 100 грн.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 495
У вартість поїздки включено:
  • проїзд автобусом туристичного класу
  • екскурсії по програмі
  • організаційний супровід групи
  • медичне страхування та страхування від нещасного випадку
Додаткові витрати (при бажанні):
  • вхідні квитки
  • харчування
  • власні витрати
  • послуга “гарантовані місця на передніх рядах автобуса” (ряди 1-3) - 50 грн (наявність місць уточнюйте в менеджера)

Залишити запит

Відеовідгуки з наших турів!