Равлики, Тюльпани та нашПариж)

Вінниця - Чернівці - Вінниця

Автобусний тур: 08.05, 09.05, 15.05
травень
1
день
4
экскурсії
супер ЦІНА!
акцiя:
570
гривень

В цьму турі на Вас чекає

Поринь у квіти з головою... Ви матимете унікальну можливість побачити частинку Голландії на Буковині. Усі барви веселки в одному місці, незабутні емоції та чудові фото, запрошуємо відволіктися від буденності у кольоровому тюльпановому царстві. Буковина – особливий куточок України. Насичений одноденний тур із інстаграмними, легендарними, історичними, цікавими локаціями. Такими як: долина тюльпанів, вишукані Чернівці - Париж в Україні, Чернівецький університет – Хогвартс по-українські, равлики по-бургундські. Це одна із найатмосферніших мандрівок. До зустрічі у турі:)
Программа СУПЕР тура :

Корисна iнформацiя

Маршрут туру
01.45 – збір групи біля офісу Слов’янського туру (Келецька, 60) 02.00 – виїзд групи Рекомендуємо взяти з собою плед і подушечку для зручності подорожі
(субота) 08.30 – орієнтовний приїзд в Чернівці, сніданок на заправці 09.00 – початок екскурсії по місту Чернівці, Чернівецькому університету 13.00 – вільний час для обіду 14.00 – виїзд в долину тюльпанів 14.30 – відвідування долини тюльпанів 15.30 – виїзд на равликову ферму 16.00 – екскурсія та дегустація равликів 17.00 – виїзд в Чернівці 17.30 – вільний час в Чернівцях 19.00 – виїзд у Вінницю
(неділя) 01.00 – орієнтовний час повернення у Вінницю
В цей чарівний день на Вас чекає:
Чернівці то нашПариж! »
дуже багато романтики, приготуєтесь!
Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, його ще краще величати «маленьким Парижем» або «маленьким Віднем» за яскравий архітектурний образ. Величні пам’ятки, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички… Ви зможете познайомитися з архітектурними, історичними та природними пам'ятками Чернівців Австро-Угорської епохи. Стара бруківка пам’ятає кожного, хто крокував нею. Прогулюючись містом ми відчуємо велич віків, самобутню історію, збережену саме тут. Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно о 12 з балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки».У Чернівцях поєднані славне минуле та бурхливе сьогодення! Кожний крок відкриває щось нове.
Чернівецький університет
Яскраві орнаменти та містична атмосфера
Резиденція митрополитів Буковини і Далмації - архітектурна перлина, розкішна, вишукана, витончена прикраса Чернівців. Вона - грандіозна! Таких ідеальних архітектурних ансамблів на території країни зовсім небагато. Недарма ж цю пам’ятку занесли до світового спадку ЮНЕСКО, її незбагненна краса підкорює з першого погляду. Ефектний теракотовий комплекс зі стрункими вежами і кам'яним різьбленням зводився майже 20 років. Яскраві орнаменти та візерунки на кольоровій глазурованій черепиці дахів відображають тенденції національного мистецтва. Таке з'єднання буковинських мотивів з помпезністю китайського шовку, венеціанських дзеркал і кольорового мармуру характерно і для внутрішньої обробки комплексу. Вхідний квиток в Чернівецький університет для дорослих - 75 грн, для студентів та учнів -30 грн., для діток - 20 грн.
нашаГолландія - Буковинські тюльпани!
то треба побачити!
У нас більше 100 авторських турів по Україні та закордоном. Залишивши запит наші менеджери детально проконсультують Вас та допомжуть підібрати самий цікавий тур КОНСУЛЬТАЦІЯ З МЕНЕДЖЕРОМ экскурсії 4 Корисна інформація 30.04 Може по дорозі заїдемо в Голландію полюбуємось тюльпанами? Хоча, ні не по маршруту, унікальне море різнобарвних тюльпанів можна побачити і в Україні. Шматочок Голландії є не так вже й далеко від Чернівців. На гектарі поля тут висаджено близько 70 сортів тюльпанів. Мандрівка туди забере лише день, а вражень буде на весь рік! Створив свою «маленьку Голландію» місцевий підприємець, який висадив на площі понад 4 га 200 видів тюльпанів, це приблизно 2 млн квітів!!! Кожної весни цей невеликий клаптик землі перетворюється на квітковий рай, який випромінює всі кольори і відтінки весни, від білого і оранжевого до насичено бордового. Організатори зроблять фотозони, де ми зможемо зробити неймовірні фото серед тюльпанів. Вхідний квиток у долину тюльпанів - 60 грн.
Буковинські равлики по-бургундськи
нямням як смачно!
Подружжя буковинців навчилось не тільки вирощувати равликів, але й готувати французький делікатес. Нам проведуть екскурсію на фермі равликів, розкажуть цікаві факти життя равликів. Покажуть увесь процес дозрівання. Нам навіть дадуть посмакувати цим делікатесом та ще й подадуть їх нам до білого вина. Щоб краще смакувалось. Екскурсія та дегустація равликів з білим вином-40+160 грн.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 570
У вартість поїздки включено:
  • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
  • Супровід гіда;
  • Екскурсії по програмі;
  • Туристичне страхування;
  • Весела та дружня атмосфера.
Додаткові витрати (при бажанні):
  • Харчування.
  • Вхідні квитки:
  • особисті витрати.

  • Послуга гарантовані місця з 1 по 16. Вартість 75 грн.

Залишити запит