ВІННИЦЬКІ ПРИГОДИ!

автобусний тур з Києва до Вінниці та фонтана РОШЕН!

5
локацій
1
день
26.09, 3.10, 10.10
дати
супер ЦІНА!
акция:
750
1000 грн
Программа СУПЕР тура :

Друзі, ми підготували для ВасМЕГАкрутий тур до мальовничої Віннниці. Відвідаємо славнозвістну Ставку Гітлера – Вервольф , проведемо Вас таємничими вінницькими катакобами. А ввечері, Ви отримаєте неймовірні емоції від унікального світлоМУЗичного ШОУ фонтанів.

Маршрут
07:00 Виїзд з Києва, станція метро Житомирська; 11:00 Екскурсія в одному із найзагадковіших місць в Україні часів Другої світової війни – Ставці Гітлера Вервольф. 12:30 Обід на польовій кухні «У Петровича». Пропоноване меню: борщ з м’ясом, гречка з м’ясом, салат, компот та домашній хліб. Вільний час. 14:00 відвідаємо музей-садибу М.І. Пирогова 16:00 Екскурсія підземеллям та катакомбами храму Діви Марії Ангельської 18:00 Вільний час у місті 20:00 Збір групи, відправлення до Фонтану ROSHEN. 22:00 Збір групи, виїзд до Києва
В цей день на Вас чекає:
Ставка Гітлера - Верфольф
Екскурсія у вартості туру. Вхідні квитки додатково.
«Вервольф» - це головна квартира фюрера на східному фронті, - так звалися спеціально обладнані пункти, з яких Адольф Гітлер зі своїм штабом керував військовими операціями. Після нападу на Польщу це був спеціальний поїзд. А потім німці почали споруджувати спеціальні стаціонарні пункти управління.
Виставка зброї та техніки часів Великої вітчизняної Війни. Гіди-екскурсоводи проведуть для Вас захопливу екскурсію, розкажуть про таємниці бункера Адольфа Гітлера та про інші цікаві та невідомі факти Другої світової війни, а також зможете побачити знахідки, що залишилися після тих часів. Буде час на фотографування біля техніки та на території музею.
Обід на польовій кухні ставки Гітлера «Вервольф»
Додатково по бажанню: 75 гривень
Обід на польовій кухні “У Петровича”. Пропоноване меню: борщ з м’ясом, гречка з м’ясом, салат, компот та домашній хліб.
vinnitsa
МУЗЕЙ-САДИБА М.І. ПИРОГОВА
Екскурсія у вартості туру. Вхідні квитки додатково.
Музей-сaдиба М.I. Пирогова – видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, до цього всього, він був ще й талановитим лікарем та педагогом. Кожна частинка експозиції, що представлена тут, свідчить не тільки про життя, працю та великих звершеннях Миколи Пирогова, але й відображає той час, в якому жив великий вчений-лікар.
Відвідувачі музею мають можливість ознайомитися з медичними інструментами, що використовувалися в практиці лікарів Пироговської епохи, переглянути унікальні друкарські видання, відчути дух і атмосферу пам’яток архітектури та історії ХІХ ст. Представлені праці М.І. Пирогова, його рукописи, особисті речі, твори живопису, графіки, сакрального мистецтва, скульптура.
ПІДЗЕМЕЛЛЯ ТА КАТАКОМБИ ХРАМУ ДІВИ АНГЕЛІВСЬКОЇ
Екскурсія вже у вартості туру! Вхідні квитки додатково
Виникнення вінницьких підземель пов'язують з необхідністю ховатися від набігів татар ще у 15-16 століттях. Однак документально їх існування підтверджується лише з 17 століття. Кілька підземних ходів на випадок облоги вели від єзуїтського монастиря до берегів Бугу. вінницькі єзуїти в першій половині XVIII століття навіть мертвих ховали на підземному цвинтарі, яке починалося майже біля самого храму й досить далеко простягалося під землею в різних напрямках. Було в єзуїтських катакомбах навіть окреме дитяче кладовище. Схоже підземелля відкрите для туристів на Сицилії. От тільки вінницьке ніхто донедавна не бачив
СВІТЛО-МУЗИЧНИЙ ФОНТАН ROSHEN
Екскурсія вже у вартості туру!
Його можна порівняти з фонтаном міста Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах. Висота струменя доходить до 60 метрів, а фронтальний розліт води становить 140 метрів.. Запрошуємо Вас до Вінниці – Міста Фонтанів, щоб на власні очі побачити це дивовижне шоу і отримати масу задоволення від музично-світлового фонтану Рошен, a також – відчути красу міста та його пам’яток!
Феєричне шоу під дивовижну музику, як завершення насиченої екскурсії, додасть Вам відчуття свята та подарує приємні спогади від знайомствa з Вінницьким Краєм!
Радимо Вам займати місця на набережній Рошен зa 20-30 хвилин до початку шоу, яке починається о 20:00-21:30 (залежно від тривалості світлового дня). Споглядати шоу фонтанів може будь-хто! Безкоштовно! На набережній Рошен є спеціально обладнані місця для перегляду шоу.
Вартість туру та ЯК ЗАМОВИТИ?
гривень
від 750
У вартість поїздки включено:
 • Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
 • Організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
 • Екскурсії по програмі;
 • Туристичне та медичне страхування;
 • Весела та дружня атмосфера.
Додаткові витрати (при бажанні):
 • Ставка Гітлера «Вервольф»:
  вхідний квіток: для дітей (до 18 років) - 10 грн, для студентів - 20 грн, для дорослих 30 грн.
 • Обід на польовій кухні ставки Гітлера «Вервольф» – 75 грн.
 • Будинок Н.І. Пирогова:
  дорослі – 70 грн, для учнів і студентів – 35 грн.;
 • Музей-аптека:
  дорослі - 30 грн., для учнів і студентів – 15 грн.;
 • Церква, де покоїться забальзамоване тіло М.І. Пирогова дорослі - 40 грн., для учнів і студентів – 20 грн.;
 • Вхід на територію садиби: для дорослих – 10 грн, для учнів і студентів – 5 грн. (без відвідування музею).
 • Послуга «гарантовані місця» на передніх місцях в автобусі» (1-4 ряд) 50 грн. наявність місць уточняйте у менеджера.
 • Екскурсія підземеллям: квитки: 70 грн. - дорослий, 40 грн. - дитячий.

Залишити запит

Відеовідгуки з наших турів!

Наши офисы работают ежедневно!

 •    ПН-ПТ: 9:00-20:00
     СБ-ВС: 10:00-19:00

 •      КИЕВ

 •    метро Оболонь
     Оболонский п-рт 7

 •    +38 (067) 873-55-57
     +38 (093) 170-00-14
    +38 (095) 165-57-57
    +38 (044) 334-54-62

 •    ВИННИЦА

 •    ул. Келецкая 60
     ул. Соборная 40

 •    +38 (067) 334-62-62
     +38 (093) 170-17-82
    +38 (099) 411-75-55
    +38 (0432) 605-871

Галерея

           

Оставить отзыв